Evenementen

Bij MeerBusiness Haarlemmermeer & Schiphol organiseren wij jaarlijks een veelzijdige reeks evenementen die zijn ontworpen om ondernemers samen te brengen, netwerken te versterken en zakelijke kansen te creëren. Ons uitgebreide evenementenkalender biedt voor ieder wat wils, van grootschalige bijeenkomsten tot intieme, exclusieve evenementen. Aanmelden voor de evenementen gaat via de MeerBusiness Bundeling app. Voor sommige evenementen is het mogelijk om een introducé mee te nemen tegen betaling. Naast de openbare evenementen organiseren wij ook speciale Partner events.

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Welkom Nieuwe Leden

23 oktober - 17:00

Handen uit de mouwen, voeten in de klei

Tijdens de feestelijke 20e editie van de MeerBusiness Haringparty haalden we met elkaar een prachtig bedrag op met de veiling van het haringvaatje. Dat geld is gebruikt om appelbomen te kopen bij Landgoed de Olmenhorst, met één doel: de oogst schenken aan de Voedselbank Haarlemmermeer.

Op 23 oktober is het zover. Samen met ondernemers gaan we de appels plukken en ze met eigen handen in de bus van de Voedselbank laden. Een bijzonder moment waarin we als netwerk zichtbaar verschil maken voor honderden gezinnen in de regio.

Datum: 23 oktober
Locatie: Landgoed de Olmenhorst
Tijd: 17:00
Eind tijd: 20:00

Diner: Aansluitend is het mogelijk om te blijven dineren op eigen kosten. Er wordt een speciaal MeerBusiness menu samengesteld voor een mooie prijs.

Maar dit event is méér dan oogsten. Het is ook hét moment waarop nieuwe leden zich voorstellen en bestaande leden elkaar ontmoeten in een inspirerende setting. Een avond waar verbinding en impact hand in hand gaan – én waar je als ondernemer nieuwe contacten legt die er toe doen.

Aanmelden
Het is mogelijk om je aan te melden als MeerBusiness lid via de MeerBusiness Bundeling app.

 

Gegevens

Datum:
23 oktober
Tijd:
17:00 - 20:00