Evenementen

Bij MeerBusiness Haarlemmermeer & Schiphol organiseren wij jaarlijks een veelzijdige reeks evenementen die zijn ontworpen om ondernemers samen te brengen, netwerken te versterken en zakelijke kansen te creëren. Ons uitgebreide evenementenkalender biedt voor ieder wat wils, van grootschalige bijeenkomsten tot intieme, exclusieve evenementen. Aanmelden voor de evenementen gaat via de MeerBusiness Bundeling app. Voor sommige evenementen is het mogelijk om een introducé mee te nemen tegen betaling. Naast de openbare evenementen organiseren wij ook speciale Partner events.

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Speciaal voor grote bedrijven organiseren we op 5 november de derde Corendon Breakfast Club!

5 november - 08:30

Na het succes van de eerste editie kon een vervolg niet uitblijven. We nodigen je uit voor een ontspannen ochtend bij de Starbucks Coffee Bar in het Corendon Hotel Badhoevedorp.

Begin je dag goed met een heerlijke kop koffie, verse sapjes, lekkere ontbijtitems en vooral: laagdrempelig netwerken met andere vertegenwoordigers van grote bedrijven in de regio.

Locatie: Starbucks Coffee Bar – Corendon Hotel Badhoevedorp (plaza)
Tijd: Vrije inloop tussen 08:30 en 10:00 uur
Inclusief: Koffie, thee, sap en ontbijtitems

Geen tafelschikking, geen strak programma – gewoon gezellig binnenlopen wanneer het uitkomt, bijpraten met collega-ondernemers en weer op tijd door naar je volgende afspraak.

Meld je snel aan via de MeerBusiness app!

Gegevens

  • Datum: 5 november
  • Tijd:
    08:30 - 10:00

Eerdere evenementen

Foto´s van eerdere evenementen van MeerBusiness.